Proč si vybrat naše kurzy, jak do nich vybíráme lektory nebo na kolik si takový lektor zhruba přijde při výuce u nás? Jsou otázky, na které člověk potřebuje před správným rozhodnutím znát jasnou odpověď. Nejsme tu od toho, abychom studentům ani lektorům mazali med kolem úst a vymýšleli pro každého vlastní pohádku. Na nejčastější dotazy tak odpovídáme rovnou a veřejně. Pokud budete mít pocit, že vám tu něco chybí, kontaktujte nás a vaši otázku rádi zodpovíme a doplníme.

Jak učíme Brno?

Nejdůležitější otázka nabízí jednoduchou odpověď. Nelíbí se nám stav českého školství a vzdělávání jako takového. Chceme dělat věci jinak, nechceme stavět výuku na neustále se měnících metodách, ale na lidech a přístupu ke studentům.
Cizí jazyky jsou naše specialita, ale zaměřujeme se také na měkké dovednosti, mimoškolní výuku, doučování a volnočasové kroužky pro děti se zaměřením na vzdělávání prostřednictvím her.
Nespoléháme na metody, ale věříme vyškoleným lektorům. Správný lektor vždy ví, po jakém typu výuky sáhnout v závislosti na kurzu i jednotlivých studentech. Nic jako bezchybná metoda použitelná v každé situace neexistuje.
Pavel s Michalem vyrostli na videohrách a ví, jak dokáže dobře zpracovaná hra zaujmout, případně co dokáže předat. Gamifikace je nenásilný způsob, jak osvěžit klasickou výuku zajímavými postupy a aktivitami. Není to samospásná metoda a nenajdete ji v každém našem kurzu. Více se o ní dočtete na zvláštní stránce.
Ano, vždy před začátkem nového semestru.

Navázání spolupráce s Učit Brno

Lektory si vybíráme na základě pečlivě vedených pohovorů. Zkušené lektory rovnou nasazujeme do výuky a pouze průběžně kontrolujeme jejich práci prostřednictvím náslechů a supervizí. V případě nezkušených lektorů nabízíme možnost placeného školení, jehož cílem je připravit lektora na práci v hodině i mimo ni. Velká výhoda tohoto školení je, že lze snadno aplikovat na jakékoliv lektorské činnosti a účast na něm není vázána na spolupráci s Učit Brno.
Můžete nám poslat životopis na lektori@ucitbrno.cz. Napište nám, o jaký typ spolupráce máte zájem, proč chcete Učit Brno, a nezapomeňte se podělit o životopis. My se vám ozveme a domluvíme se na dalším postupu.
Učit Brno není jen jazyková škola, ale vzdělávací platforma. Chceme dát prostor všem, kteří něco umí a chtějí to předat. Pokud máte zájem představit nám nový typ kurzu, kroužek nebo jinou vzdělávací aktivitu, opět neváhejte psát na lektori@ucitbrno.cz.

Ceny v Učit Brno

Ne, Učit Brno, s.r.o. není plátce DPH a vám tedy není účtováno.
Ano, máme ceny o něco vyšší než je brněnský průměr. Stejně tak ale máme vyšší lektorské ohodnocení, což nám umožňuje pracovat pouze s těmi nejlepšími lektory. Ti kromě zázemí a platu dostávají také školení, supervize, náslechy a mají neustále prostor se zlepšovat a případně přinášet vlastní nápady.
Lektoři u nás začínají s nástupním platem 220 Kč za vyučovací hodinu (tj. 45 minut výuky).
Chceme být transparentní. Považujeme za správné dát studentům vědět, za co utrácejí své peníze, a že má smysl investovat vyšší sumu do kvalitnějšího vzdělávání.

Ostatní často kladené otázky

Neomezujeme se na témata, ale vždy si vyhrazujeme právo spolupráci odmítnout. Máme rádi cestovatelské přednášky, workshopy, vzdělávací semináře. Pokud máte zájem, napište nám na info@ucitbrno.cz a podělte se s námi buď přímo o přednášku nebo o oblast, která by vás zajímala jako posluchače. Kromě námi pořádaných akcí budeme doporučovat i námi vybrané akce v Brně a okolí.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial