Pavel Skoták


Ředitel a lektor angličtiny a herních kurzů

Mám zájem o lekce
s Pavlem

Rezervovat si Pavla
Oblíbené jídlo

Pizza, indická kuchyně, pořád je co objevovat

Oblíbený film

Pán prstenů, Přelet nad kukaččím hnízdem, Kmotr

Oblíbená kniha

Tolkien, Lovecraft nebo Sapkowski s Grzedoviczem

Oblíbená hudba

Judas Priest, Pink Floyd, Tchaikovsky, Edvard Grieg

Sporty

Velmi pasivní hokej

Vysněné povolání

Spisovatel nebo herní vývojář, ideálně oboje

O Pavlovi

Pavel založil Učit Brno spolu s Michalem Vojkůvkou a s vizí vnést něco ze své hráčské osobnosti i do vzdělávání, které oba považují v českém prostředí za zbytečně zastaralé. Studium pedagogiky byl dlouhé roky jeho hlavní sen, ale po absolvování žurnalistiky už na něj nezbyl čas, a tak se Pavel vrhnul do vod marketingu a psaní, které ho nakonec přivedlo až vysněnému projektu.

Co děláš ve volném čase?

Držím se takové posvátné pětice – hraní, psaní, čtení, spaní a vaření. Ani bez jednoho bych nemohl fungovat a snažím se každý den dostát všem bodům. Většinou to ale stejně skončí jen u jídla a videoher.

Jaký je tvůj ideální lektor?

Kamarád, za kterým si jdu popovídat. Měl jsem v tomhle směru štěstí na rodiláky, u kterých jsem se učil ještě během školy. A přesně takové lektory taky chceme v Učit Brno.

Co tě baví na učení nejvíc?

Pro mě, jakožto nepedagoga je učení obrovská výzva, příležitostná zábava a hlavně jedinečná možnost jak se vykecat. Vzhledem k oblastem, o kterých většinou mluvím na školeních, na schůzkách nebo na kurzech, je to v mém podání opravdu spíš předávání mých koníčků než klasická výuka. A to mě baví, dělit se o svoje nadšení pro věc.

Proč chceš Učit Brno?

Protože když to nevezmu na sebe, nikdo jiný to za mě neudělá.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial