Název kurzu:

Fotografický kurz pro začátečníky

Cena:

1 900 Kč

Den v týdnu

Sobota a neděle

Počet lekcí

12

Čas

09:00 – 16:00

Úroveň

Začátečníci

Termín

10. 8. – 11. 8. 2019

Typ kurzu

Kurz fotografování

Kurz fotografování

V našich kurzech fotografování se po základním povídání v učebně pustíte na průzkum Brna, kde budete pod dozorem našich zkušených fotografů objevovat skrytá tajemství různých žánrů fotografie i vašeho vlastního foťáku. K teoretickému základu tedy získáte velké množství praxe. Lektor je vám po celou dobu kurzu k ruce, aby zodpovídal otázky ohledně nastavení foťáku nebo konkrétních postupů, s nimiž se během praktického focení setkáte. Na závěr kurzu se vrátíte opět do našich učeben a spolu s lektorem si rozeberete několik fotografií ve velkém rozlišení a podělíte se s ostatními o svoje výtvory.

Kurzy fotografování začínají teoretickým základem v našich učebnách v centru Brna. Studenti se seznámí s lektorem a ten jim pomůže seznámit se s jejich vlastními fotoaparáty i jejich vybavením. Společně si vysvětlíte základní pojmy nutné k prefesionálnímu fotografování, projdete si nastavení fotoaparátu a na konkrétních příkladech z praxe si ukážete jednotlivé styly fotografování. Drtivou většinu z obou dní pak strávíte přímo v brněnském ulicích, parcích a zákoutích, kde budete všechny získané znalosti užívat v praxi pod lektorským dozorem.

Na závěr kurzu se studenti opět vrací do učebny, kde následuje ukázka nafocených obrázků a diskuse nad nimi. Studenti tak získají okamžitou zpětnou vazbu na své nové fotky a znalosti. V obou dnech mají studenti prostor na hodinový oběd.

Přihlásit se

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial